Facebook Reklamları: Facebook Reklam Ajansı - Sociallob

Facebook Reklamları

Büyük küçük, milyonlarca işletme Facebook'ta insanlarla bağlantı kuruyor. İşletmeniz ister global bir niteliğe sahip, ister yerel bir topluluğa ait olsun, müşterilerinizi burada bulabiliyorsunuz. Bu insanlarla bağlantı kurmak için ilk adım ise doğru hedeflenmiş Facebook Reklamları yayınlamaktan geçiyor.


Türkiye'de 30 milyon üzerinde Facebook kullanıcısı var, Bu noktada Facebook mikro hedefleme özelliği ile kişilerin demografik bilgilerine ilgi alanlarına ve davranışlarına göre markaların veya kişilerin doğru kitlelere ulaşmasını ve yüksek geri dönüşler almasını sağlıyor.

1. Doğru Strateji

Reklamlar tek başına satış üretmez köklü bir strateji ile yola çıkın.


3. Doğru Hedef Kitle

Erişmek istenilen hedef kitlenizi en iyi temsil eden demografik özellikleri, ilgi alanlarını ve davranışlar belirliyoruz

2. Doğru Ajans

Dijital ihtiyaçlarınızı anlayan bir ajans bulmak zor , ekibimizin size yardımcı olmasına izin verin

4. Doğru Format

Fotoğraf , Video , Hikayeler Massenger , Döngü ,Slayt Gösterisi Koleksiyon


Size sadece tıklama almıyoruz, satışa dönüşen dönüşümler de getiriyoruz.

Facebook reklamları profesyonel bir marka imajı oluşturmak için ideal seçimdir. Ancak kaliteli bir yönetim yapılmadan yanlış hedeflemeler uygulandığında ne yazık ki yalnızca zaman ve maliyet kaybı elde edilir. Bu nedenle Facebook Reklamları için uzman desteği alarak muhteşem bir etkileşim yaratmanız markanız adına yararlı olacaktır. Böylece doğru hedeflemeler ve potansiyele kitleye uygun oluşturulan reklam çalışmaları ile muhteşem bir etkileşim yakalayabilirsiniz.


Dünyanın en büyük ve güçlü sosyal medya platformlarından biri olan Facebook üzerinde oluşturacağınız başarılı reklam çalışmaları, güvenilir bir marka algısı oluşturmanıza destek sağlar. Aynı zamanda dinamik ve etkileşimci bir potansiyel kitle elde etmek için en doğru alandır.