Influencer Marketing: Influencer Ajansı - Sociallob

Influencer Marketing

Günümüz dijital dünyasında influencer, sosyal medya platformlarında belirli bir güce ve popülerliğe sahip olan, hitap ettiği takipçi kitlesini etkileyebilen bilirkişi olarak isimlendirilmektedir. Influencer Marketing ise markanızın hedef kitlesine uyum gösteren tanınmış kişiler tarafından oluşturulan ve uzun vade de marka bilinirliği arttırma noktasında büyük yarar sağlayan bir pazarlama yöntemidir.

Prodüksiyon , Video , Fikir , O iş Bizde !

BrizFell’in yaptığı araştırmaya göre, internet kullanıcılarının yarısından fazlası, sosyal medyada bazı ünlü veya influencer hesaplarını takip ettiklerini söylüyor.

Doğru Stratejiyi Belirle

Doğru strateji ile yüksek oranda Yatırım Getirisi.

Doğru Fenomen’i Şeç

Kampanya için doğru etki gruplarını belirleme.


Ürün ya da hizmetleriniz hakkında popülarite yaratın.

Influencer Marketing desteği ile potansiyel müşteri kitlenizin takip ettiği ünlü kişilerin ürünlerinizi detaylıca sunmasını sağlayarak popülarite yaratabilirsiniz. Ancak bu çalışmayı yaparken iş birliği sağlayacağınız influencer hesaplarını detaylı incelemeniz gerekir. Sahta takipçilere sahip hesaplar erişim ve etkileşim adına olumsuz sonuç verebilir. İşte biz tam da bu noktada profesyonel hizmet almanız ve markanız adına kaliteli satış stratejileri geliştirmek için buradayız! Doğru analiz, hedef kitleye uygun influencer seçimi ve doğru reklam çalışması etkili dönüşüm için büyük önem taşır. Güçlü bir ekip ve kusursuz hizmet politikamız ile influencer marketing çalışmalarını profesyonel ellere bırakabilirsiniz.