Instagram Reklamları: Instagram Reklam Ajansı - Sociallob

İnstagram Reklamları

İnsanlar Instagram'a ilham almak, yeni şeyler keşfetmek için geliyor. Instagram kullanıcıların % 80'i bir işletme profili takip ediyor! Markanızın bu keşif yolculuğunda yer almasını istiyorsanız Instagram'ın potansiyel müşterileriniz ile bağlantı kurmanın en keyifli yolu olduğunu da bilmelisiniz.


Instagram Reklamları ile ürün veya hizmetinizin tanıtımını yapabilir, kullanıcılar için çok yönlü kampanyalar oluşturabilir, marka tanınırlığınızı artırabilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz ile doğrudan iletişime geçebilir, web sitenize yönlendirme yapabilir ve tüm bunlarla doğru orantılı olarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.Türkiye’de 37 milyondan fazla Instagram kullanıcısı var!

Çok yönlü kampanyaları, aktif kullanıcı sayısının fazlalığı ve anlık etkileşimlerin alınabileceği fonskiyonel bir platform olan Instagram, markalar adına etkili bir pazarlama sahası. Ürün ya da hizmetlerinizi nokta atışı hedeflemeler ile potansiyel kitlenize sunabilirsiniz.


Instagram Reklam çalışmalarınızda reklamlarınıza, “Şimdi Rezervasyon Yap”, “Bizimle iletişim Geç”, “İndir”, “Daha Fazla Bilgi Al”, “Şimdi Alışveriş Yap”, “Kaydol”, “Daha Fazla İzle”, “Şimdi Başvur” butonları ekleyerek “direkt etkileşim alanı” oluşturabilirsiniz.


Profesyonel şekilde oluşturulan ve aksiyonu düzenli olarak takip edilen Instagram reklam çalışmaları için bizlere sağ üstteki buton üzerinden Merhaba De!