Tiktok Reklamları: Tiktok Reklam Ajansı - Sociallob

TikTok Reklamları

Dünya genelinde 1 milyar kullanıcı sayısına ulaşan TikTok, 19 ülkede en çok indirilen ilk on uygulama içerisinde yer alan bir bir platformdur. 6 farklı TikTok reklam modeli oluşturarak yeni ve etkili bir dijital yayın kanalı yaratmıştır.


TikTok genç nesiller için popülerlik kazanıyor. Oldukça hızı büyüyen Tiktok'un sosyal medya pazarlamasında tercih edilme potansiyelide artmıştır. platformun büyüme durumu, yaş demografisi, indirmeler, aktif kullanıcılar, cinsiyet demografileri vb. gibi yüksek etkili özelliklerine dayanarak TikTok'tan yararlanma potansiyeline sahiptir. Tüm gelişmeleri yakından takip ederek, Türkiye'deki en iyi Profesyonel Tiktok Pazarlama hizmetini sunuyoruz.Z Jenerasyonunun %64'ü
TikTok'u Aktif Olarak Kullanıyor

TikTok Kullanımında
Dünyada 3.Sıradayız!

TikTok 28 Milyon Aktif Kullanıcıya Sahip
Güncel bir marka imajı yaratın

Tiktok reklamları ile dönemin trendlerini takip eden pozitif-güncel bir marka imajı oluşturabilir ve satış stratejinizi geliştirebilirsiniz. Reklam ve pazarlama dünyasının en hızlı keşfedilen ve büyüyen bu platformunda potansiyel kitlenize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Büyük etkileşimler elde edilen Tiktok platformunda markalar, uygulamanın artan popülaritesi sayesinde iyi bir satış dönüşümü elde etmektedir.


TikTok etkileyicileri (influencers) ile olan ilişki, hedef kitleye kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olurken marka bilinirliğini arttırmayı sağlar. Tiktok reklamları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak bize Merhaba De!